A World of Surface Protection Solutions

Wartości

Ciągłe wyzwania dotyczące innowacyjności, zarządzania według jakości, zapewnienia trwałego rozwoju i wszechstronnych usług. Wspólne, niezmienne wartości, których wszyscy nasi pracownicy przestrzegają w codziennej pracy.

Laurent Derolez
"Działalność firmy Novacel opiera się na trzech filarach, którymi są innowacje, jakość i obsługa klientów, wprowadzanych codziennie w życie przez wszystkich naszych pracowników, wyznających wspólne wartości. Innowacja posiada niezwykle istotne znaczenie, ponieważ umożliwia nam oferowanie konkurencyjnych, doskonale dostosowanych do potrzeb naszych klientów produktów. Prowadzone prace badawczo-rozwojowe umożliwiły naszej firmie dostęp do nowych kierunków zastosowań, wymagających specyficznych parametrów naszych produktów. W sektorach elektroniki, motoryzacji, artykułów gospodarstwa domowego i budownictwa najważniejszą rolę odgrywają wymagania jakościowe. Nasze produkty muszą spełniać ściśle określone warunki, w tym celu staramy się odpowiadać na zmieniające się zapotrzebowanie rynku w jak najbardziej skuteczny sposób. Innowacje dotyczą również naszych metod produkcji. Nowa linia produkcyjna powlekania, wyposażona w najnowsze technologie, została oddana do eksploatacji na terenie Europy w roku 2005.

Jakość obsługi stanowi kolejny poważny atut firmy Novacel. Staramy się w jak najkrótszych możliwych terminach zaspokoić oczekiwania naszych klientów, proponując im produkty jak najlepiej odpowiadające specyfice ich działalności. Ponadto utworzyliśmy ogólnoświatową sieć ośrodków obsługi, która wciąż rozwija się o nowe jednostki. Bliskość w stosunku do naszych poszczególnych rynków i klientów, a także rozpowszechnienie wiedzy i umiejętności za pośrednictwem naszej sieci umożliwia zapewnienie optymalnej jakości obsługi, identycznej na wszystkich kontynentach, stanowiącej prawdziwą usługę „na miarę”. Jakość obsługi jest stale oceniana i podnoszona za pośrednictwem intensywnej polityki szkoleń pracowników oraz inwestycji w najnowocześniejsze rozwiązania wykorzystywane w naszej specjalności”.

Laurent DEROLEZ
Prezes i Dyrektor Naczelny firmy Novacel