A World of Surface Protection Solutions

Misja

Obecna w ponad 60 krajach firma NOVACEL jest liderem światowych rynków folii do tymczasowej ochrony powierzchni w różnych sektorach przemysłowych (budownictwo, produktu AGD, przemysł motoryzacyjny, elektronika). Dzięki zastosowaniu folii NOVACEL, powierzchnia materiałów pozostaje całkowicie nienaruszona. Na wszystkich etapach obróbki, takich jak gięcie, przebijanie, wytłaczanie, profilowanie, a także przenoszenie, transport i montaż, folia stanowi prawdziwą barierę zabezpieczającą przed działaniem czynników zewnętrznych, uniemożliwiając powstawanie zarysowań, zabrudzeń, odprysków itp.
Ponadto, folie ochronne NOVACEL umożliwiają zwiększenie trwałości narzędzi produkcyjnych klienta.

Protection Novacel lors du perçageProtection Novacel lors de l'emboutissageProtection Novacel lors du profilage

Folia ochronna może być stosowana na tak różnorodnych powierzchniach, jak stal nierdzewna, aluminium, metale z powłoką wstępną, tworzywa sztuczne w postaci płyt lub profili, laminaty, wykładziny, szkło... Skład masy samoprzylepnej folii jest dobierany w zależności od rodzaju i stanu powierzchni przeznaczonej do zabezpieczenia. Grubość i kolor folii może być różna w uzależnieniu od wymagań technicznych. Folia zawsze może być zdejmowana bardzo łatwo i nie pozostawia żadnych śladów na zabezpieczanej powierzchni.

Świadectwem zaangażowania firmy NOVACEL w dziedzinie zapewnienia jakości jest uzyskanie przez nią następujących certyfikatów:

- ISO 9001, wersja 2008
- ISO 14001: konkretyzacja zaangażowania firmy w dziedzinie zrównoważonego rozwoju.